Tango po raz trzeci. I nie ostatni!

Zrecenzowanie za pomocą słów tańca, a w szczególności tanga argentino, jest tak możliwe, jak opowiedzenie nieopowiedzianego. Nasemantyzowany ruch, bogata gestyka, piękno kształtów – to nie są wyświechtane epitety, a zbliżanie się do klasycznej triady, jakiej hołduje tango: piękna, prawdy i dobra.

Tych kilka powodów sprawia, że warsztaty z tanga argentino są jednym z najważniejszych wydarzeń w Szkole Tańca Towarzyskiego Jolanty Bechyne B-ART. Zaproszenia na doroczne spotkania rozchodzą się w okamgnieniu. Tegoroczne, na dzień przed sylwestrem, miało wyjątkowy charakter. Nie tylko pomagało zdobyć nowe umiejętności przed wielkimi balami na kilkaset par lub domowymi prywatkami, ale także podsumowywało kalendarzowy rok, wkraczając tanecznym krokiem w nowy, 2014.

Warsztaty ponownie poprowadził Michał Zdun – świetny pedagog i znamienity tancerz z Poznania. Uczestników wprowadził w arkana milongi. Dawał rady paniom, a panom pokazywał, jak umiejętnie prowadzić w parze. Trzygodzinne warsztaty minęły niesłychanie szybko. Czekamy na następne!