Wyjątkowe umiejętności prezentujemy na wyjątkowych wydarzeniach!

Grupa przedszkolna i szkolna to prawdziwe gwiazdy w Szkole Tańca Towarzyskiego Jolanty Bechyne B-ART. Swoimi umiejętnościami dzieci chwalą się nie tylko przed rodzicami, ale również mieszkańcami Zielonej Góry – m.in. podczas lokalnych wydarzeń.

Zakończenie roku tanecznego 2016/2017 w grupie dzieci przedszkolnych i szkolnych z Zielonej Góry i Drągowiny wiązało się z nie lada emocjami. W Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece im. C. K. Norwida tłumnie zjawili się rodzice. Maluchy zaprezentowały wszystkie taneczne umiejętności, które nabyły podczas całego roku. W roli podziękowania na zakończenie swojej rocznej nauki dzieci dostały specjalnie przygotowane poduszki zaprojektowane przez Hannę Łuczak, a uszyte przez Wiesławę Łuczak.

Dzieci nabierały sił przez całe wakacje, by podczas Winobrania 2017 wystąpić na małej scenie – w dość nietypowej roli, ponieważ polkę, jive’a i cha-chę zatańczyła tylko jedna para. Pozostałe maluchy zaprezentowały się przed szeroką publicznością jako modelki, przymierzając sukienki i letnie wianki w kolorach Zielonej Góry projektu Hanny Łuczak.

Wydarzenie odbiło się sporym echem, dlatego 17 września dzieci wystąpiły jeszcze raz – tym razem podczas imprezy „U progu jesieni” w skansenie w Ochli.